ANASAYFA, wet n wild, wet n wild concealer palet, Wet n wild coverall concealer palette, wet n wild kapatıcı paleti

Wet n wild – CoverAll Concealer Palette

Herkese Günaydın ve yeniden merhabaa 🙂 Bu gün sizlere bir kapatıcı paletinden bahsetmek istiyorum. Bu benim ilk kapatıcı paleti deneyimim. İlk olduğundan biraz düşük fiyatlı bir ürünü denemek istedim ve Wet n wild olması da beni mutlu etti çünkü son zamanlarda bu markayı sevmeye başladım. 

 

Palet 4 farklı üründen oluşuyor. Yeşil olan daha çok kırmızılıklar ve sivilce izleri için, pembe olan daha hafif izler için, koyu renk olan ise yoğun kapatıcılık veriyor. bir diğeri ise aydınlatılması istenen yerlere sürülüyor. ben aydınlatıcıyı elmacık kemiklerimin üzerine, burnuma, çeneme ve dudağımın üstündeki çukura hafiften sürüyorum.  
 Elime yaydığım şekli;

 Benim son zamanlarda alnımda ve çenemde sivilceler çıkmaya başladı daha doğrusu en ufak bi noktayı elleyip büyüttüğümden izler kaldı. Bu durumdan aşırı mutsuzum. Aşağıda sivilceli bölgemin önceki ve sonraki halini çektim. Bunun için paletteki yeşil kapatıcıyı kullandım ve üzerine fondoten sürdüm.

Çenemin önceki hali ;

Sonraki hali;  

Yani belli bir gelişme var gibi görünüyor 🙂 Fiyatı ise 14.90 – Gratislerden elde edebilirsiniz 🙂
Umarım beğenirsiniz, İyi günlerrr 🙂

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Yorumlar

  1. Kapatıcılığını görünce en az bir 50 vardır fiyatı dedim ama sonra okuyunca ağzım açık kaldı. Çok iyiymiş fiyatı etkisine göre. Benim de şu sıralar bayağı arttı sivilceler ve izler. Ben de alsam iyi olacak sanırım 🙁

  2. Kesin almam gerek 🙂 güzel bir ürünmüş

  3. Evet tatlım denemekte yarar varr :))

  4. Bence de bi şansı hakediyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir